Cyklistická trasa: Bad Schandau a Labské pískovce

Celkem vás čeká 34 km dlouhá trasa s lehčím stoupáním. Větší úsek cesty musíte absolvovat po neasfaltových lesních pěšinách, proto si vybírejte lepší počasí, když se obáváte přílišného bláta a jiných nepohodlností při jízdě.

Trasa cesty

Bad Schandau – Lichtenhainer Wasserfall – Neumannmühle – Thornwalder Brücke – Zeughaus – Zeughausstraße – Beuthenfall – Nasser Grund – Backofen – Postelwitz – Bad Schandau

Kudy vlastně pojedeme?

V Bad Schandau si můžete nechat vozidlo parkovišti u Labe, na Elbkei. Nasedněte na kolo a vypravte se ve směru na Lichtenheinův vodopád a Neumannův mlýn. Posléze pokračujte na Thornwaldův most, do zbrojnice Zeughaus, Zeughausstraße, Beuthenfall a ocitnete se v údolí Nasser Grund a u pece Backofen. Následuje Postelwitz a opět Bad Schandau, kde zakončíte dnešní výlet.

Trasa cesty na mapě

Mapa Bad Schandau labske piskovcezdroj: mapy.cz

Další turistické a cyklistické trasy v okolí Bad Schandau:

Bad Schandau na mapě

Nabídka ubytování v okolí


Prohlédněte si naší nabídku ubytování České Švýcarsko. Výběr z přibližně 100 ubytovacích zařízení všech kategorií, od chat, chalup až po rodinné penziony či luxusní hotely. Zažijte tajemství Národního parku České Švýcarsko.

Kam za výlety?

Znáte taková zajímavá místa jako Lomy Amerika, Koněpruské jeskyně nebo třeba Tetín? Takovéto zajímavosti naleznete v okolí Hradu Karlštejn. Krásná příroda a kousek od Prahy.

Líbí se Vám tento web?

Budeme rádi, jestliže na své stránky umístíte některý z připravených odkazů:

badschandau.cz

Bad Schandau

Bad Schandau - lázeňské město na Labi