Pronájem chat a chalup ČR

Společnost Region-tour.cz se dlouhodobě specializuje na zprostředkování ubytování v tradičně oblíbených regionech České republiky. Zajišťujeme pouze prověřené ubytovací kapacity, poradíme s jejich výběrem a poskytneme kompletní turistický servis.

Trend současné doby – pronájem chat a chalup

Trendem současné doby je dovolená na chatách a chalupách v České republice. Stále více lidí si přeje strávit zasloužený odpočinek stranou hektického životního tempa v klidu, krásné přírodě a se zárukou ničím nerušeného soukromí. Chaty a chalupy v naší nabídce jsou pohodlně zařízené a splňují všechny požadavky pohodlného pobytu bez potřeby kompromisů. Vybírat můžete ze stylových roubenek, romantických chalup lidové architektury i chat s kompletním zázemím, posezením s grilem a venkovním bazénem. Chaty a chalupy jsou ideální místo pro dovolenou s dětmi, kterým nabízí dostatek prostoru ke hrám. Většinou s sebou můžete vzít i domácího mazlíčka bez obav, že jeho přítomnost nebude dalším spolubydlícím vhod.

Doporučujeme z vybraných regionů:

 

České Švýcarsko

Chalupa LipniceJiž tradičně oblíbenou oblastí je malebné České Švýcarsko. Krajina skal, svěží přírody, spleti turistických cest a mnoha historických památek je doslova rájem pro strávení nezapomenutelné dovolené. Pravčická brána, soutěsky ve Hřensku, Kyjovské údolí, zámek Děčín či Benešov nad Ploučnicí, to je jen několik nejznámějších míst, kam směřují kroky návštěvníků. Oblast Českého Švýcarska nabízí často ubytování v romantických stylových objektech. Jedním z nich je historická chalupa Lipnice, která stojí ve stejnojmenné obci, součásti Kunratic. Nedaleko je několik pěkných dalších roubených stavení a v zalesněné skalnaté rokli u silnice do Studeného můžete obdivovat Lipnickou kapli s oltářem vytesaným do pískovce.

Krkonoše

Chalupa ŠípkováKrkonošská krajina je ideálním místem pro pobyt v každém ročním období.  V létě tu najdete množství turistických tras směřujících do všech zajímavých míst, v zimě se zdejší svahy mění na ideální terén pro lyžaře. Ať už plánujete výlet na Sněžku, k pramenu Labe, do Obřího dolu či třeba do Janských Lázní a na Černou horu, nemusíte spěchat domů. Krkonoše mají pro vás připravenou celou paletu pohodlných chat a chalup. Můžete vyzkoušet příjemné ubytování v horské obci Černý Důl v Roubence Na sjezdovce, jejíž romantický vzhled ukrývá stylový interiér s moderním vybavením. Černý Důl je ideální pro letní i zimní dovolenou a v zimě vás navíc přímo od chalupy dopraví skibus do lyžařského areálu.

Adršpach

Rekreační dům VyhlídkaBroumovsko ležící nedaleko polských hranic je spolu s Javořími horami jako předurčené pro odpočinek a načerpání nových sil. Oblast, kde stále ještě má každý návštěvník dostatek prostoru sám pro sebe, je oázou klidu a pohody. Množstvím zajímavých výletních cílů si podmaňuje srdce každého, kdo sem zavítá. Adršpašsko-teplické skály lákají svými fascinujícími zákoutími, Broumovský klášter je opředen tajemnou atmosférou a nedaleká polská strana hranice nabízí četná překvapení. Ubytování s vynikající polohou nabízí Roubenka 33, která stojí na okraji lesa ve městě Náchod. Vedle pohodlného zázemí s krbem, letní terasou a možností občerstvení v nedaleké restauraci nabízí ve své blízkosti také menší lyžařský areál a dobrou dostupnost zajímavých výletních cílů, jakými mohou být skalní města či Babiččino údolí.

Kompletní nabídka chat a chalup

Bad Schandau na mapě

Nabídka ubytování v okolí


Prohlédněte si naší nabídku ubytování České Švýcarsko. Výběr z přibližně 100 ubytovacích zařízení všech kategorií, od chat, chalup až po rodinné penziony či luxusní hotely. Zažijte tajemství Národního parku České Švýcarsko.

Byli jste už… ?

Zámek Weesenstein leží nedaleko města Drážďany. Zámek má za sebou bohatou historii, kterou doprovázelo mnoho přestaveb a architektonických úprav.

http://weesenstein.cz

Líbí se Vám tento web?

Budeme rádi, jestliže na své stránky umístíte některý z připravených odkazů:

badschandau.cz

Bad Schandau

Bad Schandau - lázeňské město na Labi